Levelfix LLD100GR handontvanger
Met de Levelfix LLD100GR lijnlaser handontvanger kunnen gebruikers van o.a. de Levelfix CL-, CPL- en CCL serie zelfnivellerende kruislijnlaser de lijn op grotere afstand met precisie blijven ontvangen. De Levelfix LLD100GR maakt lijnlaserdetectie mogelijk op afstanden tot 50m. En breidt de werking buiten uit, in omstandigheden met fel licht, of vangt de stralenbundel in de lucht op als er geen oppervlak is om de straal te zien. Het grote LCD-scherm met achtergrondverlichting aan de voor en achterzijde zorgt ervoor dat deze ten alle tijden goed is af te lezen, zelfs in donkere werkgebieden of buiten in de volle zon. In de display wordt ook het batterijniveau weergegeven. De volume regelbaar kan het audiosignaal naar wens worden ingesteld. Met de nauwkeurigheidsknop kan de gewenste nauwkeurigheid ingesteld worden; fijne ( ± 1 mm) of grove (± 2 mm) instelling. Voor montagemogelijkheden heeft de ontvanger aan de bovenzijde ingebouwde heavy-duty magneten die stevig op metalen oppervlakken kunnen worden bevestigd, zodat ze gemakkelijk kunnen worden geïnstalleerd op installaties met verlaagd plafond. De Levelfix LLD100GR heeft een opschroefbare baakklem voor eenvoudige en snelle montage, van de ontvanger op de baakklem.
Let op!:
Pas wel op met het bestellen van een handontvanger voor een lijnprojectie laser. Niet alle merken lasers kunnen samen werken met alle ontvangers. Zo is er een verschil in rood en groenlicht lasers, dit is eenvoudig te zien. Maar er zit ook verschil in de zendfrequentie van de laser. Wanneer een projectie lasers in de ontvangerstand staat, gaat het laserlicht op hoge snelheid knipperen. Een ontvanger voor een projectielaser heeft een bepaalde reikwijdte waarbinnen deze een frequentie kan ontvangen. Dit kan voor verschillende lasers afwijken. Als u het niet zeker weet of uw laser geschikt is voor deze ontvanger, neem dan contact met ons op of kom langs en probeer het uit.
Reparatie en kalibratie:
Ieder meetinstrument, van puntlaser tot totalstation wordt voor levering volledig door ons nagekeken en krijgt het apparaat een eindkalibratie voordat deze opgehaald of verzonden wordt. Mocht het product af fabriek komen, dan verricht de fabriek volgens onze afspraken deze controle en eindkalibratie. Reparaties en kalibraties worden in onze eigen servicecenter gedaan. Hierdoor kunnen wij de hoogste kwaliteit leveren.