ADA Cube 2-360 kruislaser
De ADA CUBE 2-360 is een meetmiddel welke door zowel de professionele en particuliere gebruiker wordt gewaardeerd vanwege zijn prijs/qualiteits verhouding. Dankzij de speciale cone techniek projecteert het instrument twee lijnen van 360 graden, een horizontaal en een verticaal. Het is een ideaal instrument voor bouw- en reparatiewerkzaamheden, bij het leggen van tegels of andere coatings, behangen enzovoort.
Gemakkelijk aftekenen:
De laser projecteert een verticale lijn van 360° en een horizontale lijn van 360°. Het is niet nodig om het instrument te draaien bij het maken van horizontale markering. Plaats ADA Cube 2-360 gewoon op de gewenste hoogte. De horizontale straal zal overal op dezelfde hoogte zijn. Er is een haakse projectie lijn van 360 ° (laserkruis) bij het inschakelen van de verticale lijn. Het is mogelijk om laserlijnen een voor een uit te schakelen.
Gebruiksgemak:
De nauwkeurige automatische zelfnivellering van de ADA CUBE 2-360 met hoge nauwkeurigheid slechts 0,3 mm / m voorkomt hoge verschillen.
Door de ontvangermodus is het gebruik van een ontvanger mogelijk voor buitengebruik of bij fel licht. Het bereik van wordt hierdoor vergroot van 20 tot 70 meter.
Met 2 aansluitmogelijkheden is het mogelijk om ADA CUBE 2-360 op het statief te plaatsen of te bevestigen aan de muurbevestiging met behulp van het 1/4" schroefdraad. Er bevindt zich zowel aan de achterkant van het instrument, als aan de onderkant van de Cube 2-360 een aansluiting.
De behuizing van de ADA CUBE 2-360 is aan alle kanten beschermd. Rubberen onderdelen beschermen het instrument tegen schade tijdens het stoten.
Schuininstelling:
Het is mogelijk om de ADA CUBE 2-360 onder elke hoek te laten werken, hiervoor dient het aparaat in de kantel modus te zijn geschakelt. Vergrendel simpelweg de pendel door de inschakel schuif in de middelste stand te stellen. De laserstralen worden geprojecteerd en de ADA CUBE 2-360 kan in de gewenste scheefheid geplaatst worden. Deze functie wordt bijvoorbeeld gebruikt bij het plaatsen van trapleuningen.
Reparatie en kalibratie:
Elke meetapparaat, van puntlaser tot totalstation wordt voor levering volledig door ons nagekeken en krijgt het apparaat een eindkalibratie voordat deze opgehaald of verzonden wordt. Mocht het product af fabriek komen, dan verricht de fabriek volgens onze afspraken deze controle en eindkalibratie. Reparaties en kalibraties worden in onze eigen serviceruimte gedaan. Hierdoor kunnen wij de hoogste kwaliteit leveren.